Fark Edilmek Zor İş!

O6E93D0

 

ETAP REKLAM

A Group bünyesinde yer alan Etap Reklam, farklılıkları ve inovatif düşünen ekibi ile her bir markası için yeni değerler üretmektedir.

2010 yılında kurulan ve hızla sektörde ilerleyen Etap Reklam, makine parkuru ve kreatif çalışmaları ile öne çıkmıştır.

Türkiye’nin ünlü markalarının yurt içinde ve yurt dışında tercih ettikleri çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Kurumsal kimlik projelerinde, gerek açık hava ve gerekse iç mekan uygulamalarında hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir. Müşteri portföyünün önemli bölümünü mobilya şirketleri ve Yapı Sektörü oluşturmaktadır. ERS YAPI birlikteliğiyle yurtiçi ve yurtdışı kurumsal kimlik bazında çalışmalarına devam etmektedir.

Etap Reklam bir agroup-logo93x36 kuruluşudur.

AGROUP HAKKINDA

Gökyüzünde binlerce hatta milyonlarca yıldız vardır. Şimdi oturup saymaya başlasanız, bizim galaksimizde bulunan yıldızları saymanız bile en az yedi bin yılınızı alabilir. Ayrıca bizimki gibi bir milyondan fazla galaksi olduğunu göz önüne alırsak, işimizin ne kadar zor olduğunu anlarız.

Bizim galaksimizde tüm markalar bizim için aynı bu yıldızlar gibidir. Sayılması zor olsa da hepsi bizim için değerlidir. Çünkü bizi galaksi yapan yıldızlarımızdır…

Tüm benliğimizi ve bildiğimiz şeyleri bir kenara koyalım çünkü her yeni projemizde şirketlerimiz kendi parıltılarını ön plana çıkarmaktayız. Bu galaksilerde yer alan markalarımıza ise yeni fikirler ve uygulamalar üretmekteyiz.